HYDROSYSTEM
We właściwym kierunku


Firma HYDROSYSTEM posiada bardzo duże doświadczenie w regeneracji maglownic i przekładni kierowniczych (kolumn kierowniczych). Nasza firma została założona w 1990 roku w Toruniu i od początku naszymi kontrahentami były zakłady komunikacyjne z całej Polski oraz firmy transportowe. Zawsze dążyliśmy do stałej poprawy jakości naszych usług, a uwieńczeniem naszego sukcesu były certyfikaty jakości uzyskane ze strony wiodących producentów przekładni: FMS POLMO, CSEPEL. Obecnie posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2008.

Pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku wzbogaciliśmy wachlarz naszych usług o naprawę tzw. maglownic, czyli przekładni kierowniczych w samochodach osobowych i dostawczych.

Dla naszych klientów jest ważne, iż jesteśmy firmą, która zaczynała działalność naprawiając przekładnie kierownicze i do dzisiejszego dnia specjalizuje się wyłącznie w regeneracji tych podzespołów. Naprawa przekładni ślimakowej czy listwowej wymaga niezwykłej precyzji i dokładności, więc doświadczenie naszych mechaników jest podstawą naszej działalności.
Nasza nowa hala warsztatowa pozwoliła jednakże na zaproponowanie klientowi pełnego wachlarza usług m.in. demontażu i montażu przekładni w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Wprowadziliśmy innowacyjny pomiar geometrii 3D w samochodach osobowych i dostawczych.
Klient oczekujący na naprawę przekładni kierowniczej, ma do dyspozycji poczekalnię wyposażoną w sieć Wi-Fi, telewizor i komputery.

Jesteśmy dystrybutorem narzędzi marki SATA oraz MASTER


Logo SATA Tools
Logo MASTER Pneumatic

Zapewniamy najniższe ceny!

Zapraszamy do kontaktu:

sata@hydrosystem.pl
+48 56 687 34 25

Aktualności

Geometria kół i podwozia

Od początku 2016 roku świadczymy profesjonalną usługę geometrii zawieszenia 3D. Zapraszamy do skorzystania - szczegóły pod numerem telefonu
+48 56 687 34 25
lub
+48 56 66 33 540.

Więcej…

Odświeżony wygląd naszej firmowej strony internetowej

Nasza strona internetowa zyskała odświeżony wygląd oraz została dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

Więcej…

Zmiana siedziby firmy

Od 1 stycznia 2014 r. nasza firma przeniosła swoją działalność pod nowy adres:

Więcej…

Certyfikat jakości ISO 9001

Logo DEKRA

Gwarancja na regenerowane produkty: 12 miesięcy bez limitu kilometrów, z możliwością przedłużenia do 3 lat.

Fundusze europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego